19 mitmele 1

Armsad {{Lapse nimi}}

Tervitused kaugelt Lapimaalt! Igal aastal jõuavad jõulupühad aina rutem kohale, nii tore! Kuigi see on aasta kiireim aeg, leidsin veel enne aega, et headele lastele oma tervitused teele saata. {{Lapse nimi}}, päkapikud mainisid, et te olete {{Kodukoht}} kandis sel aastal tublide lastena silma paistnud.
Mulle meeldib looduses jalutamas käia. Toas ekraanide ees passimine on nii väsitav ja päkapikud ikka pahandavad ka, kui ma liiga pikalt vabal päeval telefonis mängin. Metsas värske õhu käes matkates saab puhata ja näeb vahel ka metsloomi. Pärast virgutavat matka on mõnus tule praksumise saatel sooja kamina ees istuda, kakaod juua ja jõululaule kuulata. Memm teeb selleks puhuks ka maitsvaid piparkooke. Kas Teile ka pargis või metsas meeldib?
Jõulude eel on mul alati nii palju kingitusi meisterdada, et tervislikke jalutuskäike päeval teha ei jõua. Seepärast on hea, et kõikjal väljas on jõulutuled – nii saab igal ajal värske õhu käes jalutamas käia, ilma et pimedas varvast ära lööks. Ja muidugi ka see kaunis vaade ning pühade meeleolu, mis tulukesed tekitavad!
Olge siis ikka tublid lapsed, saage hästi läbi ja kuulake vanemate sõna, siis on mul ka järgmine aasta põhjust teile kirjutada.
{{Lisalõik}}

Häid Jõule ja toredat vana aasta lõppu tervele perele!