19 ühele 1

Tere armas {{Lapse nimi}}

Olen päkapikkudelt kuulnud, et Sina oled {{Kodukoht}} kandis väga hea lapsena silma paistnud. Päkapikud ikka hoiavad asjadel silma peal ning see aasta on nad Sind palju kiitnud. See teeb mind küll rõõmsaks! Alati on tore headele lastele külla tulla või neile kirju saata.
Mulle meeldib looduses jalutamas käia. Toas ekraanide ees passimine on nii väsitav ja päkapikud ikka pahandavad ka, kui ma liiga pikalt vabal päeval telefonis mängin. Metsas värske õhu käes matkates saab puhata ja näeb vahel ka metsloomi. Pärast virgutavat matka on mõnus tule praksumise saatel sooja kamina ees istuda, kakaod juua ja jõululaule kuulata. Memm teeb selleks puhuks ka maitsvaid piparkooke. Kas Sulle ka pargis või metsas jalutada meeldib?
Jõulude eel on mul alati nii palju kingitusi meisterdada, et tervislikke jalutuskäike päeval teha ei jõua. Seepärast on hea, et kõikjal väljas on jõulutuled – nii saab igal ajal värske õhu käes jalutamas käia, ilma et pimedas varvast ära lööks. Ja muidugi ka see kaunis vaade ning pühade meeleolu, mis tulukesed tekitavad!
Ole siis ikka tubli laps ja kuula vanemate sõna, siis on mul ka järgmine aasta põhjust Sulle kirjutada.
{{Lisalõik}}

Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!