19 ühele 3

Tere armas {{Lapse nimi}}

Valmistun juba jõuluõhtuks, et siis kogu maailma tublidele lastele kingitusi viia. Tahtsin võtta isiklikult natukene aega et Sulle personaalne kiri saata. {{Lapse nimi}}, kas Sa teadsid, et kõik päkapikud on mulle Sinust palju head rääkinud? {{Kodukoht}} kandi päkapikud on Sinu üle küll uhked. Alati on tore headele lastele külla tulla või neile kirju saata.
Siin Põhjapoolusel on praegu väljas külm ja pime. See on hea aeg toas midagi põnevat teha. Eile tegime koos päkapikkudega piparkooke. Mina rullisin taigna valmis ja päkapikud lõikasid vormidega piparkoogid välja. Pärast oli tuba head piparkoogi lõhna täis. Hiljem mängisime kõik koos lauamänge ja ajasime juttu. Olen kuulnud, et Sinu kodus läheb ka vara pimedaks. Seepärast on hea, et jõulude ajal on kõikjal väljas jõulutuled – nii saab igal ajal värske õhu käes jalutamas käia, ilma et pimedas varvast ära lööks. Muidugi tekitavad tulukesed ka kauni vaate ning hinge soojendava pühade meeleolu.
Tahtsin Sulle veel südamele panna, et oleksid ikka tubli laps. Jõulud on hea aeg, kus harjutada üksteisele hea tegemist ja siis pärast jõule selle eest hoolitseda, et see harjumuseks saaks.
{{Lisalõik}}

Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!