20 mitmele 2

Tere armsad {{Lapse nimi}}
{{Kodukoht}} kandi päkapikud andsid mulle teada, et te olete sel aastal olnud tublid lapsed. {{Lapse nimi}}, mul on väga hea meel, et jõudsin teile veel enne kõige kiiremat pühade aega kirja kirjutada. Loodan, et see kiri aitab jõulumeeleolu tõsta.
Minul on sel aastal keeruline kinke kodudesse kohale viia. Osades kodudes oodatakse kinke kuuse alla, nii et mind näha ei oleks. Aga selleks sobivat aega on nii raske leida, kui pererahvas alati kodus olema peab. Seepärast pidin suvel hiilimise kursustel käima. Loodan et sellest on abi ja saan kingid õigeaegselt veetud. Seda ikka selleks, et  jõulurõõm saaks kõikidesse peredesse kohale toimetatud.
Peagi pean hakkama teele asuma, et jõuaksin kõik tublide laste kodud läbi käia ning neile kinke ja pühaderõõmu viia. Tahtsin enne teele asumist veel mainida, et ma olen kohe päris rahul sellega, mis päkapikud mulle see aasta teie kohta rääkinud on. Kui te olete tublid, siis olete te väga heade laste nimekirjas ja mul on hea meel teile ka järgmine aasta kingitusi tuua.
Olge siis ikka tublid lapsed ja kuulake vanemate sõna. / {{Lisalõik}}
Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!

 

{{Lapse nimi}}
{{Aadress}}