21 mitmele 2

Tere armsad {{Lapse nimi}}
Soojad tervitused Lapimaalt! Kuulsin päkapikkudelt, et {{Kodukoht}} kandis on lapsed silma jäänud. {{Lapse nimi}}, teid kiitsid päkapikud väga, et te olete tublide lastena välja paistnud. Olete kindlasti minu Heade laste nimekirjas!
Taas on maagiline aeg kui linnatänavaid, metsi ja põlde võib katta lumevaip ning maju, puid ja põõsaid valgustavad jõulutulukesed. Mina armastan seda tunnet, mis tulede kuma lumelt peegeldades taevasse tekitab. Selle valguskuma sees on hea saaniga sõita ning üles leida kinke ootavad kodud.
Memm tegi eile päkapikkudega piparkoogitalguid. See nägi välja selline, et päkapikud jagati gruppidesse, ühed tegelesid taina rullimisea, teised vormide pressimisega, kolmandad laotasid valmis piparkooke ahjuplaadile ning viimased võtsid need välja ja kaunistasid kohe ka jahtunud piparkoogid ära. Oh seda saginat ja rõõmu, mis sealt kostus! Hea et kingid olid juba suvel ette valmistatud, siis sai enne kõige kiiremat jõuluaega sedasi veel lustida, kõigil oli tore! Kas ka teie olete piparkooke teinud?
Olge siis ikka tublid lapsed ja kuulake vanemate sõna!/{{Lisalõik}}
Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!

{{Lapse nimi}}
{{Aadress}}