21 ühele 1

Tere armas {{Lapse nimi}}
Soojad tervitused Lapimaalt! Kuulsin päkapikkudelt, et {{Kodukoht}} kandis on üks laps silma jäänud. {{Lapse nimi}}, Sind kiitsid päkapikud väga, et sa oled tubli lapsena välja paistnud. Sina oled kindlasti minu Heade laste nimekirjas.
Taas on maagiline aeg kui linnatänavaid, metsi ja põlde võib katta lumevaip ning maju, puid ja põõsaid valgustavad jõulutulukesed. Mina armastan seda tunnet, mis tulede kuma lumelt peegeldades taevasse tekitab. Selle valguskuma sees on hea saaniga sõita ning üles leida kinke ootavad kodud.
Memm tegi eile päkapikkudega piparkoogitalguid. See nägi välja selline, et päkapikud jagati gruppidesse, ühed tegelesid taina rullimisea, teised vormide pressimisega, kolmandad laotasid valmis piparkooke ahjuplaadile ning viimased võtsid need välja ja kaunistasid kohe ka jahtunud piparkoogid ära. Oh seda saginat ja rõõmu, mis sealt kostus! Hea et kingid olid juba suvel ette valmistatud, siis sai enne kõige kiiremat jõuluaega sedasi veel lustida, kõigil oli tore! Kas ka Sina oled piparkooke teinud?
Ole siis ikka tubli laps ja kuula vanemate sõna!/{{Lisalõik}}
Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!

{{Lapse nimi}}
{{Aadress}}