21 ühele 2

Tere armas {{Lapse nimi}}
Soojad tervitused Lapimaalt! Kuulsin päkapikkudelt, et {{Kodukoht}} kandis on üks laps silma jäänud. {{Lapse nimi}}, Sind kiitsid päkapikud väga, et sa oled tubli lapsena välja paistnud. Sina oled kindlasti minu Heade laste nimekirjas.
Käes on aeg mil sagivad ringi päkapikud, et tuua lastele üllatusi sussi sisse, kingitusi kuuse alla, loomadele palukesi metsa alla. Sel aastal on pisikesi päkapikke eriti palju liikvel just Sinu kodukandis. Seda kõike ikka selleks, et jõulumeeleolu saaks tagatud ning pühade ajal pidulauas saaks kõik pered mõnusasti koosolemist nautida. Nii tore kui kõik pered kokku tulevad!
Meie käisime eile memmega kuuskede ehtimise võistluseid vaatamas. Oh milliseid vidinaid seal näha sai! Minule meeldisid kõik kuused väga, aga memm arvas et osadele oli liiga palju ehteid pandud. Paljudel kuuskedel oli nii palju tulesid, et need särasid nii võimsasti, et ehteid ei olnud nähagi! Teistel jälle nii palju  ehteid, et kuusk ise ei paistnud välja. Võta nüüd siis kinni, kust maalt on liiga palju ehteid või tulesid. Kas Sina ka aitad kuuske ehtida?
Ole siis ikka tubli laps ja kuula vanemate sõna!/{{Lisalõik}}
Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!

{{Lapse nimi}}
{{Aadress}}