21 ühele 3

Tere armas {{Lapse nimi}}
Päkapikud teatasid, et {{Kodukoht}} kandis on üks laps silma jäänud. {{Lapse nimi}}, Sind kiitsid päkapikud väga, et sa oled tubli lapsena välja paistnud. Sina oled kindlasti minu Heade laste nimekirjas.
Meil käib siin tihe valmistumine jõuluõhtuks. Põhjapõdrad on iga päev agaralt saanisõitu harjutanud ning nüüd selle korralikult meelde tuletanud. Sel aastal on mul mitu uut põtra, kelle jaoks need jõulud on esimesed. Nii vahva on neid vaadata! Päkapikkudel hakkavad viimased kingikotid ka pakitud saama, seega peaksime jõudma kõigile kingid õigeks ajaks kohale toimetatud. Meie jaoks on pühad juba täies hoos, aga kuidas Sinul jõulumeeleoluga on?
Eelmisel nädalal käisime memmega veel viimaseid poeskäike tegemas, et kõik jõuluõhtuks valmis seada. Memmele meeldib hirmsasti igasuguseid kodu kaunistamise vidinaid vaadata. Kas Sina ka oled näinud mis imepäraseid kaunistusi tänapäeval välja on mõeldud? Vanasti oli ikka väga palju vähem valikuid, aga sai ka pühade meeleolu kätte. Minu jaoks on eriti vahvad ise tehtud kaunistused, nii saab jõulutunnet nii meisterdades kui hiljem enda valmistatut vaadates. Kui palju jõuluehteid oled Sina teinud?
Ole siis ikka tubli laps ja kuula vanemate sõna!/{{Lisalõik}}
Häid jõule ja toredaid pühi kogu perele!

{{Lapse nimi}}
{{Aadress}}