Kiri jõuluvanalt

Jõuluvana mainib kirjas lapse nime ja koduasulat ja lisaks on võimalik kirjale lisada isekirjutatud tekstilõik ja tellida ka lapsele Jõuluvana pilt ja kleepsud.
Tootegaleriis on toodud valitavate toodete illustratiivsed näidised. Näidistekstid ei vasta tegelikkusele – Jõuluvana kirjutab igal aastal uued kirjad.
Kirja postitamise aega on võimalik valida – see on aeg, millal Jõuluvana kirja Omniva postkasti poetab. NB! mida lähemal jõulupühadele, seda rohkem võib minna aega, et kiri jõuaks Omniva postkastist lapse postkasti!

Kategooria:

Kirjeldus

  • Jõuluvana mainib kirjas lapse nime ja koduasulat ja lisaks on võimalik kirjale tellida isekirjutatud tekstilõik, Jõuluvana pilt, ukserääkija ja kleepsud.
  • Kiri on eesti keeles, valida saab nii trüki- kui ka kirjatähti.
  • Kleepsude ja Jõuluvana pildi lisamisel on võimalik valida erinevate variantide vahel. Ühe kirjaga saab valida ühe variandi kleepse ja pildi.
  • Kleepsud tootepiltidel võivad mõnevõrra erineda tegelikkusest, garanteerime, et tellimuses oleks samaväärne toode.
  • Postitamise vahemik väljendab kuupäevade vahemikku, millal kiri Omniva postkasti välja saadetakse. NB! mida lähemal jõulupühadele, seda rohkem võib minna aega, et kiri jõuaks lapse postkasti!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kiri jõuluvanalt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.